Grand Güllük Hotel | Rooms & Rates

Deluxe Tek Kişilik Oda

Deluxe Tek kişilik Oda

Deluxe Tek kişilik Odalar yaklaşık 20 m² genişlikte olup, odalarda çift kişilik tek yatak bulunuyor. Odalarda; halı yolluk zemin, balkon, yüksek hızda kablosuz internet erişimi, klima, LED Televizyon, kablolu uydu yayını, mini bar, çay & kahve seti,  gardırop, makyaj masası ve aynası, telefon, banyo, buklet malzemeleri ve saç kurutma makinesi, kartlı kilit sistemi, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır.


Daha Fazla

19 € - gece

Deluxe Çift Kişilik Oda

Deluxe Çift Kişilik veya İki ayrı yataklı Oda

Deluxe 2 kişilik Odalar yaklaşık 28 m² genişlikte olup, odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor. Odalarda; halı yolluk zemin, balkon, yüksek hızda kablosuz internet erişimi, klima, LED Televizyon, kablolu uydu yayını, mini bar, çay & kahve seti,  gardırop, makyaj masası ve aynası, telefon, banyo, buklet malzemeleri kartlı kilit sistemi, yangın ihbar ve söndürme sistemi ile saç kurutma makinesi bulunmaktadır.


Daha Fazla

25 € - gece

Deluxe Süit

Deluxe Suit ( Apart Daire )

Deluxe Suite, eşsiz tasarımlı lüks daire olarak sizlere unutamayacağınız bir tatil sunar. 52 m²’lik geniş alanında 1 yatak odası, (büyük çift kişilik yatak), 1 açık mutfaklı oturma odası bulunur. Sofistike, elegan ve lüks yaşam tarzıyla bütünleşerek kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedecek ve beklentilerinizin en yüksek standartlarda karşılanacağı bir konaklama deneyimi yaşayacaksınız. Ayrıca odalarda; halı yolluk zemin, 9. Kattan deniz manzarasıyla balkon/teras, yüksek hızda kablosuz internet erişimi, klima, LED Televizyon, kablolu uydu yayını, mini bar, çay & kahve seti, yemek masası, buzdolabı, yemek pişirmek için ocak, aspiratör, tencere, tabak, tava ve servis takımları ile gardırop, makyaj masası ve aynası, telefon, banyo, buklet malzemeleri, kartlı kilit sistemi, yangın ihbar ve söndürme sistemi ile saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Daha Fazla

34 € - gece

Deluxe Üç Kişilik Oda

Deluxe Üç kişilik Oda

Deluxe 3 kişilik Odalar yaklaşık 32 m² genişlikte olup, odalarda çift kişilik tek yatak ve tek kişilik bir ayrı yatak bulunuyor. Odalarda; halı yolluk zemin, balkon, yüksek hızda kablosuz internet erişimi, klima, LED Televizyon, kablolu uydu yayını, mini bar, çay & kahve seti,  gardırop, makyaj masası ve aynası, telefon, banyo, buklet malzemeleri, kartlı kilit sistemi, yangın ihbar ve söndürme sistemi ile saç kurutma makinesi bulunmaktadır.


Daha Fazla

30 € - gece

Deluxe Aile Odası

Deluxe Connection Oda ( Aile Suiti )

Deluxe Connection Odalar yaklaşık 48 m² genişlikte olup, bağlantılı ( ara kapılı ) 2 ayrı odadan oluşuyor. Odalarda çift kişilik tek yatak ve tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor. Odalarda; halı yolluk zemin, balkon, yüksek hızda kablosuz internet erişimi, klima, LED Televizyon, kablolu uydu yayını, mini bar, çay & kahve seti, gardırop, makyaj masası ve aynası, telefon, banyo, buklet malzemeleri kartlı kilit sistemi, yangın ihbar ve söndürme sistemi ile saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Daha Fazla

37 € - gece